İkizler Burcu Kadınının Özellikleri, Herkesin Bilmesi Gereken Müthiş Bilgiler!

İkizler Burcu Kadınının Özellikleri Konusunda Müthiş Bilgiler, Dikkatlice Okuyun!

22 Mayıs ile 21 Haziran tarihleri arasında doğanlar İkizler burcunda doğmuş oluyorlar. Hava grubunda olan ikizler burcu kadınının özellikleri pozitif ve değişkendir. Yönetici gezegeni Merkür olan İkizlerin uğurlu renkleri gri, sarı, siyah, açık mavi ve mavidir.

 • Özellikle kıyafetlerinde bu renkleri seçen ikizler kadınları etrafındaki insanlar tarafından daha çok beğenilmektedir. Olumlu bir enerjiye sahip olan ikizler kadını takılarında uğurlu taşı olan Akik’i kullanmalıdır. Akik yüzük, küpe, kolye ona daha büyük şanslar getirecektir.

Şanslı sayısı 5, uğurlu günü Çarşamba’dır. Karşıt burcu yay olup şehirleri San Francisco, Londra ve Yeni Delhi’dir. Ağaçlardan ceviz, mersin ağacı ve fındık, çiçeklerden ise Açelya, mimoza, çiğdem ve lavantayı severler.

Olumlu Yönleriyle İkizler Burcu Kadınının Özellikleri

İnsan bin bir türlü özelliklerle donatılmış bir deryadır. Bu deryanın bir parçası olan İkizler burcu kadınının özellikleri çok fazla olup bunların hepsini sırlama imkanımız olmadığından insanların bilmesi gereken ve en çok dikkati çeken genel özelliklerin olumlu olanları şöyle sıralayabiliriz:

 • Yerinde duramayan, son derece enerjik, neşeli, hareketli bir yapısı vardır.
 • Erkekler tarafından beğenilen, zarif, zeki ve çekici bir kadındır.
 • Zihinsel ve bedensel olarak devamlı aktiftirler. Farklı alanlara ilgi gösterdiğini görmek mümkündür.
 • Çok pratik zekalıdırlar, hızlı düşünür, hızlı harekete geçerler.
 • Yolculuk yapmayı çok severler.
 • Yeni bilgiler edinmekten, yeni insanlarla tanışmaktan çok hoşnut olurlar. Bu durum da onların sosyal arkadaş çevresini genişletmektedir.
 • İkizler burcu kadınının özellikleri arasında en belirgin olanı fazlaca iyi niyetli olmalarıdır. Kötülük yapmak akıllarının ucundan bile geçmez.
 • Çok meraklı olduklarından devamlı okur ve bilgi edinirler.
 • Okumayı ve bilgi edinmeyi sevdikleri için konuşmaları akıcı ve etkileyicidir. .İkna kabiliyeti yüksektir.
 • Renkli bir kişiliğe sahip olup belli sınırlara sıkışıp kalmaktansa değişikliği tercih eder.
 • Kendisine, bakımına vakit ayırmayı sever.
 • Hırslı bir yapısı vardır. Karakterinde baskın olan bu hırs duygusu onun her türlü imkanı güzel değerlendirmesini ve başarılı olmasını sağlar.
 • Hayal kurmayı sever, hayatlarını en üst seviyede yaşamak isterler. Hayalleri ve lüks yaşam standartlarına ulaşabilmek için çaba sarf ederler.
 • Çok azimlidirler. Hatta bucunun erkeklerine göre daha fazla azimli oldukları söylenebilir.
 • İkizler burcu kadınının özellikleri arasında insani ilişkiler konusunda iyi olmaları bulunmaktadır.

İlginizi Çekecek: İkizler Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır, Okuyan Herkes Şaşırıyor!

Olumsuz Yönleriyle İkizler Burcu Kadınının Özellikleri

 • Fikirleri sürekli değişmektedir. Bu değişikliğin altında ise birbirinden farklı kişiliğe sahip olması yatmaktadır. Kararsızlık hayatlarında olumsuzluklar meydana getirmektedir.
 • Duygusuz olmaları ve olayları çok yüzeysel düşünmeleri
 • Çekici olmasına rağmen ikizler kadınını çözmek oldukça zordur. Onu çözmek çaba istemektedir.
 • Yalnız kalmaktan nefret ederler, birileri ile konuşmak isterler fakat bu özellikleri onları dedikoduya meylettirmektedir.
 • Bazen gereğinden fazla konuşurlar ki bu durum çevresinde huzursuzluk oluşturabilir.
 • Çok aceleci olup sabretmeyi bilmezler. Hareketli yaşamaktan hoşlandıkları için beklemeyi bilmezler.
 • İkizler burcu kadınının özellikleri içinde kimi zaman sinirli davranışlar sergilemesi bulunmaktadır.
 • Sadece kendisi ile aynı özellikleri taşıyan insanları hayatlarına alırlar herkesi yaşadıkları ortama sokmazlar.
 • Farklılıktan hoşlandıkları için aynı anda birden fazla konuya ilgi gösterebilir.
 • Emir almaktan asla hoşlanmazlar. Biri ona emrederek bir şeyi yapmasını söylerse ters tepki alabilir. Emir alamama özelliği iş hayatında bazı olumsuzluklara neden olabilir.
 • Sınırların olmasına dayanamaz. Gelenekleri çok fazla önemsemez.
 • Kendine sunulan fikirleri, düşünceleri dinler fakat bu düşünce ve fikirleri uygulamak için düşünmesi ve hoşuna gitmesi gerekir. İkizler burcu kadınının özellikleri arasında değişime uzak olması vardır.  Yaptığı yanlış bile olsa kendini değiştirmekte zorlanır.

Fiziksel Bakımdan İkizler Burcu Kadınının Özellikleri

Genellikle boyları uzun olan İkizler kadını çekici bir vücut yapısına sahiptir. Çekici olan vücut yapılarının biçimleri oldukça düzgün hatlıdır. Mankenlerdeki gibi bacak boyları uzun aynı zamanda kolları da uzundur.  Ten yapıları biraz kırmızıya çalmaktadır.

 • Saçları dalgalı olup kumral tonlarındadır. Gözlük kullanana ikizler kadını çok azdır. Çünkü ikizler kadınlarının göz yapıları oldukça sıhhatlidir ve uzağı görmede bile çok iyidirler. Gözlerinin rengi genellikle açık kahvedir. Gözlemcilik yapıları iyi olduğundan modayı yakından takip ederler.

Pahalı, lüks markaların uyumlu kıyafetlerini tercih etmek İkizler burcu kadınının özellikleri arasındadır. Kendine ilgi gösterilmesini sevdiğinden sezon trendlerini takip ederek giyinir.

İkizler Burcu Kadınının Aşk Hayatı

Meraklı, zeki ve kültürlü olan ikizler kadınının aradığı eş adayı da aynı kendi gibi zeki olmalıdır. Zeka seviyesine uygun bir eş aradığından aradığı kriterlere uygun olmayan kişileri bırakmakta çekinmez. Beklentilerini karşılaması için devamı partner değişimi gerçekleştirebilir.

 • Kendisi cazibeli, hareketli, espri kabiliyeti yüksek bir bayandır. Etrafındaki erkekleri cezp etse de kendine uygun eş bulmakta zorlanır. İknası ve çözümü zor bir bayandır. Özgürlüğüne düşkün, gezmeyi, hareketi seven bir yapısı olduğundan özgürlüklerine sınır koyacak olan erkeklerden uzak durmaya özen gösterir.

Eşinin veya partnerinin kendisine emir vermesini asla istemez. İkizler burcu kadınının özellikleri içinde olan hareketli ve sosyal olma duygusunun eşinde de olmasını ister. İkizler kadınına göre erkek sosyal, aktif, romantik, kıskançlıktan uzak olmalıdır.

Aşk hayatı için partnerinin devamlı hoş ve güzel fikirler üretmesini bekler. Bütün bu özelliklerin bir erkekte toplanması zor olduğundan ikizler kadını eş bulmakta zorlanır ve devamlı değiştirme ihtiyacı hisseder.

İkizler Burcu Kadınının Özellikleri ve Nasıl Etkileneceği

İkizler burcu halk arasında değişen yapıları ile bilinmektedir. Bir anda fikir ve duyguları değişebilir. Onu etkileyecek kişide bu değişken yapısına uyum sağlıyor olması gerekir. İlgili iken bir anda ilgisiz tavrına uyum sağlayan kişiden etkilense bile ikizler kadınının sevgisini ve saygısını kazanmak çaba ister.

 • Mantıklı hareket eden, okumayı ve bilgi edinmeyi seven entelektüel yapısı olan, ciddi bir kişiliğe sahip, güçlü karakterli erkeklerden etkilenir. İkizler burcu kadının özellikleri arasındaki özgürlükçü ruhu dikkate almak ve onu asla sınırlandırmamak etkilenmesini sağlayacaktır.

Yalnız kalmaktan çok korkar. Yanında devamlı sohbet edebileceği arkadaşı, eşi, dostu olsun ister. Değişen anına göre gerektiğinde eş, gerektiğinde dost olabilen, her an ilgisini gösteren erkekler onu mutlu eder.

İkizler Burcu Kadınının Özellikleri ve Ünlüler

İkizler kadının özelliklerini kısaca anlatmaya çalıştık. Zeki, çekici, uyumlu ve hareketli yapısı ile ön planda olan ikizler kadının iletişim yeteneği de oldukça gelişmiştir. İnsanlarla iletişin kurmakta zorlanmaz. Farklılıktan hoşlanması onun güzel projelere imza atmasını sağlamaktadır.

 • İşte bu farklılıkları sayesinde diğer insanlardan ayrılarak ünlü olmayı başarmışlardır. Televizyon ekranında gördüğümüz insanlardan daha fazla etkilenmekteyiz. Şimdi ise ekranlardan gördüğümüz ve beğendiğimiz ikizler burcu kadınının özellikleri ile tanıyabileceğimiz ünlüleri öğrenelim.

Adile Naşit, Tansu Çiller, Marilyn Monroe, Şebnem Özinal, Nilüfer, Sıla Gençoğlu, Fahriye Evcen, Gülşen, Nehir Erdoğan, Seray Sever, Angelina Jolie, Kylie Minogue, Anna Kournikova, Elizabeth Hurley, Naomi Campbell, Nicole Kidman ve Heidi Klum gibi ünlüler İkizlerdir. Angelia Jolie tam olarak ikizler kadınının çekiciliğini anlatırken, ünlü Rus tenisçi Anna Kournikova ise ikizler kadınının çalışma ve hırsının en bariz örnekleridir.

İkizler Burcu Kadınının Özellikleri ve Müthiş Bir Aşk İksiri Tavsiyesi

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

Şu yazımızı da okumalısınız: İkizler Burcu Kadını Nasıl Tahrik Edilir, Herkes Bu Bilgileri Öğrenmeli!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir