İkizler Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır, Okuyan Herkes Şaşırıyor!

İkizler Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır, Siz de Şok Edici Bilgiler Öğreneceksiniz!

22 Mayıs 21 Haziran tarihleri arasında doğan güzel hanımları astroloji ikizler burcu olarak tanımlamaktadır. İkizler hava grubunda yer alırlar. Gezegenleri Merkür ve uğurlu taşları akiktir. Burcun uğurlu günü Çarşamba şanslı sayısı ise 5’tir. İkizler burcu kadınları oldukça zeki ve çabuk düşünen, çabuk harekete geçen kadınlardır.

  • Birden fazla işi aynı anda yürütebilen bir yetenekleri vardır. Burcun kadınlarının biraz bencil olduklarını söyleyebiliriz. Kendi parasını harcamaktan pek hoşlanmazlar ama sizin cüzdanınızı harcama yaparken boşaltabilirler. Bu konu da biraz uyanık olmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca ikizler burcu kadını nelerden hoşlanır, mutlaka bilmelisiniz.

Eğer etkilemeyi düşündüğünüz hanım bir ikizler ise bazı ipuçlarını yazımızda bulabilirsiniz. Edindiğiniz bu ipuçları ile ikizler burcu kadınına karşı nasıl davranıp onu etkiniz altına alacağınızı anlamanız mümkündür.

İkizler Burcu Kadınları Özellikleri

İkizler burcu kadınları uzun boyları ve güzel yüzleri ile girdiğiniz ortamda hemen dikkatinizi çekecektir. Ancak bu güzel kadınların etrafında biraz fazla erkek olduğu hemen fark edeceksiniz. Kumral saçları ve kahverengi gözleri ile oldukça esprili tarzı ile bayların ikizler kadını etrafında olması zaten kaçınılmaz bir durum oluveriyor.

  • İkizler burcu kadınları biraz değişken bir ruh haline sahiptir. Bir anda üzgünken bir dakika da toparlanıp hayatına kaldığı yerden hemen devam edebilir. Bu sizi şaşırtmasın çünkü beğendiğiniz bu hanımefendi iç dünyasında yalnız değil. İkizler burcu kadınları genel olarak iç dünyalarında birkaç farklı kadını aynı yerde yaşatabilen hanımlardır.

Her an karşınıza kim çıkar bilemezsiniz. Bu sebepten dolayı uyum sağlamaya gayret etmelisiniz. İkizler burcu kadını nelerden hoşlanır konusunda size ilk ipucunu verelim. İkizler kadını farklı erkeklerden hoşlanırlar yani etrafında olan birçok erkekten biri olmayıp ondan biraz uzak ve ulaşılmaz olmalısınız. Böylece rakiplerinize göre bir sıfır öne geçmeniz oldukça kolay olacaktır. İş ve özel hayatında ikizler burcu kadınının etrafında fazlaca erkek olmasının nedeni çekici ve dişiliği ile sürekli dikkatleri üzerine çekmesidir diyebiliriz.

İkizler Burcu Kadını ve Aşk

İkizler kadını ile bir aşka başlamanız için ikizler burcu kadını nelerden hoşlanır? Önce bunu keşfetmelisiniz. Aştan ziyade mantığı tercih eden ikizler kadınınız için kısa süren ve tutkulu aşklar pek bir cezp edici olmaktadır. Ona vaadiniz tutku dolu bir aşk olmalıdır. Çünkü genel olarak ikizler burcu kadınları kısa süreli ilişkileri ile bilinmektedir.

  • İkizler burcu kadını nelerden hoşlanır sorusu cevaplarının arasına şunları da eklemelisiniz. Bu hanımlar çok çabuk âşık olurlar. Yani ikizler burcu kadınları genel olarak şıpsevdidir diyebiliriz. İlişkinizi hep enerjik tutmalısınız ki heyecanını yitirip de kadınınızı sıkmasın. İkizler kadını çok çabuk sıkılan bir yapıya sahiptir. Sıkıldığında ise çok çabuk hayatınızdan gidecektir.

İkizler burcu kadını nelerden hoşlanır sorunuzu dikkatle araştırırken atlamamanız gereken bir husus ise çok çabuk ilişkinizi ciddiyete dökmemeniz olacaktır. Bu değişken kadınlar ile birkaç yıl süren bir tanıma evresi geçirmelisiniz. Hem siz bu farklı kadın ile bir ilişki için onu gözlemlersiniz hem de ikizler kadını uzun süren bir ilişki fikrine kendisini alıştırabilir. Böylece evlenmeden bir takım gerçekleri görmeniz daha kolay olacaktır.

İlginizi Çekecek: İkizler Burcu Kadını Nasıl Tahrik Edilir, Herkes Bu Bilgileri Öğrenmeli!

İkizler Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

İkizler burcu kadını nelerden hoşlanır biliyor musunuz? Etrafındaki adamlardan farklı bir beyefendinin kendini fark etmesinden hoşlanır. Özgürlüğünü önemseyen ve ona kendini tam açan erkeklerden oldukça hoşlanmaktadırlar. Bu nedenle kendinizi ikizler kadınına tam ifade etmelisiniz. Farklı olduğunuzu tam manası ile ikizler kadınınızın gözleri önüne sermelisiniz ki diğerlerinin arasından sıyrılabilesiniz.

  • İkizler burcu kadını nelerden hoşlanır, ilişkisinde ona vaat ettiği her şeyi gerçekleştiren baylardan hoşlanırlar. Yani ona sevgi, aşk, mal mülk ne söylemiş iseniz bunu mutlaka gerçekleştirmelisiniz. Yoksa ikizler burcu kadınınız kısa zamanda sıkılıp sizden ayrılabilir. Oldukça sıkılgan olan ikizler burcu kadınları pamuk ipliğine bağlı bir ilişki sürerler. Tabi bu ilişkinizin ilk evreleri için geçerlidir.

İkizler Burcu Kadını ile Ciddi Bir İlişki Yaşamak Mümkün mü?

İkizler burcu kadını etrafındaki erkekler ile flörtleşmeyi oldukça seven bir yapıya sahiptir. Bu sebeple ikizler burcu kadını nelerden hoşlanır bunu çok iyi bilmelisiniz. İkizler kadını kıskanılmayı hiç sevmezler. Bu nedenle kıskanılmamaktan çok hoşlanır. İş ve özel hayatında ona güvenmelisiniz ve onu değerli kılacak davranışlar sergilemelisiniz.

Eğer ikizler burcu bir kadın ile ciddi bir ilişki yaşamak istiyor iseniz ona şeffaf olun bu sizi diğerlerinden ayıran bir farklılık olarak onun dikkatini çekecektir.

İkizler Burcu Kadını Ayna Gibidir

İkizler burcu kadını nelerden hoşlanır, sadık ve yalansız erkeklerden hoşlanır. Siz ona ne kadar sadık ve güven sağlarsanız tıpkı bir ayna yansıması gibi aynı güveni ve sadakati size altın tepsi ile sunar. Eğer ki bir sadakatsizlik söz konusu olur ise ikizler burcu kadını sizin ona vaat edip sunmadığınız yalansız aşk gerçek olmadığı için sizi terk edecektir. bu nedenle ne için söz vermiş iseniz arkasında durmalısınız veya hiçbir konuda söz vermemelisiniz.

  • İkizler burcu kadını nelerden hoşlanır, tabi ti kendisine saygı duyulmasından hoşlanır. İşine, karakterine ve planlarına saygı göstermeniz onun için çok önemlidir. Çünkü zaten hayatınızla ilgili birçok planı kendi başına düşünmeye başlamıştır.

İkizler Burcu Kadını Biraz Cimri

İkizler burcu kadınının biraz cimri olduğunu söylemeliyiz. Sizin mal ve mülkünüzü acımadan harcarken kendi malına el sürülmesine bile izin vermezler. Bu neden ile harcamalarınızı dikkatli yapmalısınız ve kendi hesabınızı kendiniz takip etmelisiniz.

İkizler Burcu Kadını ve Evlilik

İkizler burcu kadınının hoşlanma belirtilerini anladınız. Onu iyice sevgi, aşka boğduktan sonra ve kesinlikle onu birkaç yıl bu serüvene hazırladıktan sonra evlenmek için düşünebilirsiniz.

  • İkizler burcu kadınının evlilik düşüncesine iyice alışmasını sağladıktan sonra ve sizi sıkılıp terk etmeyeceğinden kesin emin olduktan sonra o sihirli sözleri söylemelisiniz. Eğer ki size cevabı evet olursa iyi bir eş olacağından emin olabilirsiniz. Planlı ve düzenli bir yaşam tarzını size sunan ikizler burcu kadını hem çalışıp hem de iyi bir anne ve eş olabilir.

Oldukça hamarat ve maharetli olan ikizler burcu kadını sizi bu özellikleri ile sıkça şaşırtacaktır. Çocukları çok seven ikizler kadınları oldukça yüksek enerjiye sahiptirler. Yani evlendiğiniz zaman tam bir aile olmak için çocuk yapmaya karar verirken korkmayın.

İkizler burcu kadının enerjisi size ve çocuklarına oldukça rahat yetecektir. Ayrıca ikizler kadınları dinamik yapıları sayesinde kolay kolay yaşlanmazlar. Genç görünümlerini uzun zaman koruyan bu kadınlar güzellikleri ile bir ömür sizi büyüleyeceklerdir.

İkizler Kadını ve Uyum

İkizler burcu hava gurubuna ait bir burç olduğu için hava grubu olan burçlar ile uyum içerisindedir. Eğlenmeyi, gezmeyi oldukça seven bu enerjik hanımlara bu koşturmaca hallerinde sizde uyum sağlayarak keyifli vakit geçirebilirisiniz. Bu enerji ve hayat dolu hanımefendiler size de yaşam enerjisi vereceklerdir.

  • Ancak tekrar hatırlatmakta kesinlikle fayda var ikizler burcu kadınlar ile ciddi bir yola girmek için asla ama asla aceleci davranmayınız. Hiç öyle nikâhta keramet var diyip gözünüzü karartmayınız. Gerçekçi davranmalısınız. Karşınızdaki ikizler burcu kadının değişken bir ruh hali olduğunu unutmamalısınız. Her güne farklı bir kadınla başlamış hissini yaşamanız kaçınılmazdır. Bu neden ile flörtleşme döneminizi uzun tutmalısınız. Bu sizin faydanıza olacaktır.

İkizler burcu kadını sizi neredeyse hiç kıskanmayacağı için aynı erdemi sizden de bekleyecektir. Kıskanılmak ikizler burcu kadınını çok bunaltan bir duygudur. Şıp sevdi olan kadınınız için ilişkinizin heyecanını kaybetmemesi için de oldukça dikkat etmelisiniz.

İkizler Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır Diyen Erkekler Mutlaka Okumalı, Dikkat!

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

Şu yazımızı da okumalısınız: İkizler Burcu Erkeği Cinsellikte Nelerden Hoşlanır, 8 Maddede Müthiş Bilgiler!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir