İkizler Burcu Erkeği Aşık Olursa Ne Yapar, Müthiş Bilgiler Mutlaka Okuyun!

İkizler Burcu Erkeği Aşık Olursa Ne Yapar Diyenlere Çok Özel Bilgiler Hazırladık, Dikkat!

Şu an ikizler burcu bir erkeğe aşıksanız aslında çok şanslısınız demektir. Çünkü şuna çok emin olun ki eğer hayatınızda ikizler burcu bir erkek varsa artık geri kalan hayatınız boyunca her anlamda refahınız gün günden çoğalacaktır.

Fakat bunun için önce karşınızdaki adamı da kendinize aşık etmeniz gerekir. Peki bunu nasıl başaracaksınız? Daha da önemlisi bunu nasıl anlayacaksınız. Kısaca ikizler burcu erkeği aşık olursa ne yapar? Buyurun, birlikte inceleyelim…

Onu kendinize aşık etmek için…

Her zaman aslında ne kadar zeki olduğunuza dair ona tüyolar vermeye çalışın. Üstelik bunu okul ya da iş ile de sınırlamayın. Örneğin, etrafınızdaki insanların sorunları olduğunda yakından ilgilenmeye çalışın ve sıra çözüm bulmaya geldiğinde de her zaman mantığa dayalı yöntemler sunmaya çalışın.

Daha da önemlisi böyle davrandığınızı İkizler burcu erkeğine gösterin. Çünkü gerçek anlamda ikizler burcu erkeği aşık olursa ne yapar, biliyor musunuz? O da size aynı bu şekilde davranacaktır. Öte yandan karşısında kendi gibi akılcı davranışlarda bulunan birini görmekten de memnuniyet duyacaktır.

Hoş sohbet olun ki o da size karşı böyle olsun.

Mantık unsuruna değindikten sonra sırada sohbet unsuru var. İkizler burcu gibi ne ekerse onu biçmeyi seven bir burcun size karşı bir şeyler hissedip hissetmediğini merak ediyorsanız buna da dikkat etmenizi önerebiliriz.

O halde ikizler burcu erkeği aşık olursa ne yapar diye soracak olursak sizinle çok daha fazla sohbet etmek isteyecektir. Hatta öyle ki o sohbetler sırasında sizi herkesten çok daha başka bir yere koyacak ve herkese karşı resmi sınırlar koyarken size karşı çok daha ılımlı davranacaktır.

İkizler burcu bir erkek aşık olursa…

Başınıza ne gelirse gelsin karşınızda her konuda bilgili biri var demektir. Ancak İkizler burcu erkekleri ne yazık ki sevmedikleri kadınların dertlerini dinlemeyi sevmiyorlar. O sebeple de gerçekten ikizler burcu erkeği aşık olursa ne yapar diye düşünüyorsanız söz konusu dertleriniz olduğunda size karşı nasıl bir tavır takındığını incelemenizi önerebiliriz.

Sizinle ilgileniyor mu yoksa umursamaz mı davranıyor? O sorunu çözmek için elinden geleni yapıyor mu yoksa sizden sorununuzu üstün körü öğrenir artık konu ne ise onu halletmemek için bahaneler mi sunuyor? Bu madde önemlidir kızlar. Lütfen dikkat edin.

İlginizi Çekecek: İkizler Burcu Erkeği Aşık Olduğunu Nasıl Belli Eder, 9 Sır ve Müthiş Bilgiler!

Ancak şuna da dikkat edin!

İkizler burcu erkekleri flörtleşmelere bayılırlar. Bu sebeple de onun ne hissettiğini iyice anlamadan kesinlikle hayal kurmaya başlamayın. Üstelik bu flörtleşme evrelerinde çok da özenli davranmıyorlar.

Yani onların flört edebilmesi için illa da aşık olması gerekmiyor. Çünkü onlar birinden sadece hoşlanmış olsalar bile bu olaya girişebiliyorlar. Peki bu laftan sonra ikizler burcu erkeği aşık olursa ne yapar nasıl anlayacaksınız.

Davranışlarını takip edin.

Çoğu İkizler burcu erkeği aşık oluncaya dek bu flörtleşme olayında o kadar sabit kalırlar ki eğer bir ikizler burcu erkeği aşık olursa ne yapar anlamak istiyorsanız önce davranışlarına bakın.

İlk tanıdığınız halinden farklı davranıp davranmadığını ölçün ya da sizinle tanışıklığı çok kısa sürelere dayanıyorsa eski arkadaşlarından da bu konuyu sorabilirsiniz. O halde yapılacak olan şey de belli: Önce davranışlarını ölçüp tartıp biçiyoruz ve sonrasında gerekli sorgulamaları yapıyoruz.

Kıskançlık da önemlidir

İster İkizler burcu erkeği olsun isterse başka bir burç aşık olan her adam karşısındaki kadını kıskanacaktır. O halde buradan İkizler burcu erkeğine de pay çıkarabilir ve ikizler burcu erkeği aşık olursa ne yapar diye sorulduğunda “Çok kıskanır.” diyebiliriz. Ancak bu burcun bir diğer kötü tarafı da her zaman kıskandığını ayan beyan belli etmemesidir.

Yani sırf sizi kıskanıyor diye ortalığı birbirine katması ya da size aşırı tepki vermesi gerekmiyor. Zaten o aşırı tepkileri de her zaman vermiyorlar. Ama siz de bu konuda biraz daha mantıklı şeyler yapmaya çalışın. Örneğin, sırf sizi kıskansın diye onun yanında başka erkeklere yoğun ilgi göstermeyin. Böyle bir davranış İkizler burcu erkeğini her an sizden soğutabilir.

Ayrıca sizi arkadaş ve aile çevresine ne kadar aldığını da sorgulayabilirsiniz

Burada sizlere tanışır tanışmaz ya da daha ilk randevunuzdan hemen onun çevresine girmeniz gibi bir eylemden bahsetmiyoruz. Biz burada zamanla gelen bir güzellikten bahsediyoruz. Çünkü ikizler burcu erkeği aşık olursa ne yapar? Bu sorunun cevabı gerçekten de İkizler burcu erkeğinin davranışlarında saklıdır.

Eğer İkizler burcu erkeği gerçekten size değer veriyorsa çok da vakit kaybetmeden sizi sosyal çevresine sokmak isteyecektir. Hatta size yeterli güveni sağladığında ailesiyle de sizi bir araya getirecek ve ileriye dönük ilk adımı da atmış olacaktır.

Gerçekten ikizler burcu erkeği aşık olursa ne yapar?

Aslında her erkek gibi sizden sabit değerleri kabul etmenizi bekleyecektir. O sebeple de karşınızda bir İkizler burcu erkeği varsa onun için çok da özel çabalar harcamanız gerekmez. Fakat sadakat gibi derin sınırları da aşmamanız gerekir. Çünkü kendisi zaten yeterince kıskançtır. Bir de bunun üzerine sizden yana bir ihanet gördüğünde dağılacaktır. Hazır dağılmışken de kendi ilişkisini de hislerini de kendi elleriyle dağıtacaklardır.

  • Peki ikizler burcu erkeği aşık olursa ne yapar? Bir Balık erkeği kadar abartı sürprizler yapmaz. Fakat Aslan burcu erkeği kadar da umursamaz davranmaya çalışmaz. O halde eğer İkizler burcu bir erkeğin size aşık olmasını istiyorsanız önce her eyleminizin dozunu ayarlamayı öğrenin. Devamın da ise geri kalan her şeyi İkizler burcu erkeğine bırakın.

Bu adam zaten aşık olduğunda bunu size göstermek için elinden geleni yapacaktır. Ayrıca size aşık olduğu andan itibaren de artık gözü başka hiçbir şey görmeyecektir. Ancak yine de size karşı ne hissettiğinden emin olamıyorsanız bu sefer de size ne kadar karıştığını göz önünde tutabilirsiniz.

Çünkü eğer bir İkizler burcu erkeği aşık olmuşsa artık hiçbir zaman tam anlamıyla özgür olamayacaksınız demektir. Sabah uyandığınız saatten tutun da gün içinde neler yaptığınızla ve akşam eve geldiğinizde nasıl bir ruh halinde olduğunuzla dahi ilgilenecektir.

  • Öte yandan İkizler burcu erkekleri despot ve suratsız değillerdir. Bu sebeple de sizi sanki kapalı bir alandaymışsınız gibi hissettirmeyeceklerdir. Bunun yerine de ne yaparlarsa yapsınlar bunu tatlı tatlı yapmaya özen göstereceklerdir.

Bu kadar sözden sonra ise hala ikna edilmeye ihtiyacınız varsa artık sadece kalbinizi dinlemenizi önerebiliriz. Çünkü biz kadın milleti zaten doğuştan gelen önsezilere sahibiz ve aslında insanların hakkımızdaki düşüncelerini de neredeyse %80 oranlarda tahmin edebiliyoruz.

  • O halde neden madde madde ikizler burcu erkeğinin tavırlarını sorgulayacaksınız ki? Bırakın zaman geçsin ve ne olacaksa olsun. Zaten siz isteseniz de istemeseniz de ne olacaksa yine o olacaktır.

Bu sebeple hadi biraz kendinizi rahat bırakın ve ilk müsait zamanınızda İkizler burcu erkeğini arayın. Eğer müsaitse birlikte bir şeyler için. Tabi o arada da biraz dertleşin. İnanın bu ikinize de çok iyi gelecektir.

İkizler Burcu Erkeği Aşık Olursa Ne Yapar, Şu Eseri de Okumalısınız!

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu değerli esere şuradan ulaşmanız mümkün. (Tıklayıp indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

 

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

Şu yazımızı da inceleyin: Boğa Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları, Bu 6 Maddeyi Bilmeyenler Çok Üzülecek!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir