İkizler Burcu Erkeği Aşık Olduğunu Nasıl Belli Eder, 9 Sır ve Müthiş Bilgiler!

İkizler Burcu Erkeği Aşık Olduğunu Nasıl Belli Eder Diyenler için Muazzam Detaylar ve Müthiş İpuçları!

İkizler burcu erkeği kendine ait dünyasında özel hayatını yaşamayı ve bu hayatı saklı tutmayı sever. Doğal olarak duygularını da sizden saklamaya çalışacaktır. Bu erkekle ilişki yaşamak oldukça zordur. İkizler burcu erkeği ile aşk yaşayacaksanız evhamlı olmamanız gerekmektedir.

Duygularını belli etmediği için seviyor mu yoksa sevmiyor mu anlamak bir hayli güç olacaktır. O halde ikizler burcu erkeği aşık olduğunu nasıl belli eder, bunu nasıl fark edebiliriz diyorsanız en başta gözlerine bakın sonra hareketlerini takip edin. Uzun süreli ilişkilerden kaçınan İkizler burcu erkeğinin size aşık olduğunu anlamak bir hayli kolaydır aslında.

1- İkizler Burcu Erkeği Aşık Olduğunu Nasıl Belli Eder; Zaman Ayırır

İkizler burcu erkeği bir ortamda fazla kalamaz. Aynı insanlarla çok fazla vakit geçirmekten hoşlanmaz. İkizler burcu erkeği aşık olduğunu nasıl belli eder, sizinle olması gerekenden fazla vakit geçirmeye başlar ve her saniyesinden zevk alır. Açıkça sizden hoşlandığını söylemese de sizinle çok eğlendiğini dile getirecektir.

  • Bu onun duygularını ifade etme anlayışıdır. Ayrıca sizi gittiği her yere davet edecek yaptığı her işe ortak etmeye çalışacaktır. Şayet sizde kaçan kovalanır gibi bir tavra bürünmeden ona eşlik eder ve güzel vakit geçirdiğinizi belli ederseniz size aşık olacağı garantilenir.

Onu devamlı sizi izlerken yakalamanız da sizden hoşlandığının belirtilerinden biridir. Fakat “Neden beni izliyorsun” gibi cümleler kurmaktan kaçının. Bakışları karşısında sessiz kalmayı ve yüzüne vurmamayı tercih edin. Söze dökmeniz onun sizden bakışlarını kaçırmasından başka bir işe yaramayacaktır.

2- İkizler Burcu Erkeği Aşık Olduğunu Nasıl Belli Eder; Kıskanmaya Başlar

İkizler burcu erkeği kıskandırılmaktan ve kıskanmaktan pek hoşlanmaz. Fakat aşk bunun o özelliğini tamamen yok eder. İkizler burcu erkeği aşık olduğunu nasıl belli eder, sizi kıskanacaktır ama kıskandırma girişimine girmemeniz gerekmektedir.

Şayet bunu bilerek yaptığınızı anladığı an, ki bu çok da zor değildir onun için sizden soğur. İkizler burcu erkeğinde sahiplenme güdüsü vardır. Bu sebeple sizin de ona karşı sahiplenici olmanız gerekmektedir. Fakat başka erkeklerle sırf onu kıskandırmak için yakınlaşırsanız en başta onun güvenini kaybedersiniz ve doğal olarak size olan ilgisi de bir anda yok olacaktır.

3- İkizler Burcu Erkeği Aşık Olduğunu Nasıl Belli Eder; Sosyal Hayatının İçine Sokar

İkizler burcu erkeğinin geniş bir sosyal hayatı vardır. Her ne kadar çevresinde insanlar değişse de tek bir dost ortamı vardır ve bu ortama güvenmeden kimseyi sokmaz. Daha önceden onun bu arkadaşları ile tanışmış olabilirsiniz fakat uzun vakit geçirmediğiniz size bu ortam içerisinde canım cicim demiyorsa henüz onu kendinize aşık etmiş sayılmazsınız.

Peki ikizler burcu erkeği aşık olduğunu nasıl belli eder? Bu yakın çevresi dediğimiz arkadaş ortamına sürekli dahil olmanız, size onların davranışı, onların yanında size karşı sağladığı tutum ve davranışlara bakarak bunu anlayabilirsiniz. Onların yanında size nasıl hitap ediyor? Adınızla mı yoksa canım cicim diyerek mi? Tüm bunlar sizden hoşlanıp hoşlanmadığının belirtisidir.

İlginizi Çekecek: Boğa Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları, Bu 6 Maddeyi Bilmeyenler Çok Üzülecek!

4- İkizler Burcu Erkeği Aşık Olduğunu Nasıl Belli Eder; Sana Karışmaya Başlar

Özgürlüğüne aşırı düşkün olan İkizler burcu erkeği kendisinin kısıtlanmasından pek hoşlanmaz ve açıkçası kadınları da pek kısıtlamaz. Sınırlar içerisinde sıkışmaz, nerede sabah orada akşam diye gezip duran ikizler burcu erkeği aşık olduğunu nasıl belli eder? Öncesinde ne giydiğine nereye gittiğine karışmayan İkizler burcu erkeği ani değişim gösterir.

Yeri geldi davranışlarına yeri geldi ne giydiğine yeri geldiğinde de nereye gideceğine karışmaya başlar. Bir süre sonra bakmışsın ki onsuz hiçbir şey yapamıyor hale gelmişsindir. Küser, kızar bir karmaşanın içerisine düşürür karşısındaki insanı. İşte bu İkizler burcu erkeğinin aşık olmuş halidir.

5- İkizler Burcu Erkeği Aşık Olduğunu Nasıl Belli Eder; Seni Dinlemeye Başlar

İkizler burcu erkeği çok konuşur ve karşısındaki insanlardan fikir almaktan pek hoşlanmaz. Her zaman kendi bildiğini okuyan sonu hüsran olacağı ta en baştan belli olsa bile yapacağı şeyden şaşmayan ikizler burcu erkeği aşık olduğunu nasıl belli eder? Sizi dinlemeye, sözlerinize kulak vermeye, fikirlerinizi hayata geçirmeye çalışır.

Yanınızda sessizleştiğini fark ettiğiniz an bilin ki İkizler burcu erkeğinin kalbine girmeyi başarmışsınızdır. Daha çok o susar ve gözleri konuşur. Siz konuşurken araya girmez ve yalnızca sizi izlemekle yetinir. Saatler onun için daha kolay geçer ve dinlemekten bıkmaz.

6- İkizler Burcu Erkeği Aşık Olduğunu Nasıl Belli Eder; Sevgi Sözcükleri Dökülür Ağzından

İkizler burcu erkeğinden sevgi sözcükleri duymak oldukça zordur. Her zaman herkes ile aynı şekilde konuşur ve kimseye verdiği önemi belli etmez. Genelde isimle hitap eder.

Fakat ikizler burcu erkeği aşık olduğunu nasıl belli eder, derseniz hitap tarzının değiştiğini görebilirsiniz. Önceleri canım cicimle başlayan hitap şeklinin ardından iltifatlar dökülmeye başlar, duygular açığa çıkar ve sonunda çok beklediğiniz sevgi sözcüklerinin ağzından döküldüğünü görebilirsiniz.

7- İkizler Burcu Erkeği Aşık Olduğunu Nasıl Belli Eder; Sadece Sen Varsın

İkizler burcu erkeğinin sizinle bir ilişkisi olması sizi sevdiği anlamına gelmez. Sonuçta birtakım çıkarları için de sizinle birlikte olabilir. Örneğin; popüler bir kadınsınızdır, her yerde dikkat çekiyorsunuzdur, tanıdıklarınız ve çevreniz çok geniştir.

Peki ikizler burcu erkeği aşık olduğunu nasıl belli eder, sizinle artık bir yerlere gidip takılmak yerine evde oturup film izlemeyi tercih ettiğinde, başkalarını çağırmak yerine baş başa dışarıda vakit geçirdiğinizde, sizinle ilgili bazı şeyleri başkalarına anlatmadığında, birçok konuyu yalnızca sizinle konuştuğunda ve bu konulardan en yakınlarının bile haberi olmadığında tebrikler! Onu kendinize aşık etmişsiniz. Çünkü artık hayatında sadece siz varsınız demektir.

8- İkizler Burcu Erkeği Aşık Olduğunu Nasıl Belli Eder; Hayal Dünyasındasın

İkizler burcu erkeğinin kendine ait bir dünyası vardır. Bu dünyaya kimseyi sokmak istemez ve kendi özel yaşantısı onun için çok önemlidir. Gizemli gibi görünse dahi aslında gizemli olan hiçbir yanı yoktur.

  • Fakat bir kadını gizemliymiş gibi kandırmayı çok iyi bilir. İkizler burcu erkeği aşık olduğunu nasıl belli eder dediğimizde ise bu gizemin ortadan kaybolduğunu, kendi dünyasının içerisinde sizin de bir yeriniz olduğunu görürsünüz.

Hayallerinde siz varsınızdır. Hatta cinsel fantezilerinde… İlişkiye girerken gözlerini açık tutup size bakması, size hayal kurduğu ile ilgili mesajlar atması ne kadar aşık olduğunu gösterir.

9- İkizler Burcu Erkeği Aşık Olduğunu Nasıl Belli Eder; Haberleşme Sıklığı

İkizler burcu özgürlüğüne düşkün bunu defalarca dile getirmişizdir. Fakat aşık olduğunda aynı özgürlüğü karşısındaki insana vermez. Evhamlı davranır, sürekli her boş kaldığında size mesajlar yazacaktır. Hatta arayıp sesinizi duymak isteyecektir.

  • İkizler burcu erkeği aşık olduğunu nasıl belli eder, kuşkuları artar, bu durumda haberleşme sıklığını arttırır. Sürekli sizi ara nerede ve ne yaptığınızı sorar. Yavaş yavaş arkadaş çevrenizden sizi uzaklaştırır fakat aynı şeyler onun için geçerli değildir.

Yani sizi kısıtlarken kendisini kısıtlamaz ve eğer siz onu kısıtlarsanız şikayet etmeye başlayacaktır. Maalesef İkizler burcu erkeği ile beraber olmak oldukça zordur. Bu sebeple çok sabırlı ve asosyal bir kadın olmanız gerekmektedir.

İkizler Burcu Erkeği Aşık Olduğunu Nasıl Belli Eder Diyen Her Kadın Erkeklerin Gözdesi Olabilir 🙂

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu değerli esere şuradan ulaşmanız mümkün. (Tıklayıp indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

 

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

Şu yazımızı da okuyun: Boğa Burcu Kadını Nasıl Tavlanır, Uzmanlardan 7 Harika Tavsiye, Şaşıracaksınız!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir