Boğa Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları, Bu 6 Maddeyi Bilmeyenler Çok Üzülecek!

Boğa Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları Hakkında 6 Maddede Gizemli ve Kapsamlı Bilgiler!

Toprak grubunda yer alan boğa burcu Venüs etkisi altında olan bir burçtur. Boğalar genel olarak garantici, çabuk sıkılan, kararlı ve sorumluluk sahibi kişilerdir. Boğa kadınları ise kendine son derece güvenen, inatçı ve etkileyici kadınlar olarak bilinir. Boğa burcu kadınını etkilemenin yolları açıklanmadan önce boğa kadınları hakkında bilgi sahibi olmak, hoşlandıkları ve hoşlanmadıkları şeyleri anlamak etkili olacaktır.

 • Boğa burcu kadınları için oldukça dişil tanımı kullanılabilir. Hayatta istedikleri uğruna birçok şeyden vazgeçebilecek olan ve çabalayan boğa kadınları çok tutkulu kişilerdir. Tutku ile bağlandıkları şey aşk, arkadaşlık ya da iş olabilir.

Bağlandıkları ve istedikleri şeyler için inatçı ve hırslı davranırlar. Kendilerine ne yapılacağını söylenmesinden nefret eden boğa kadınları dik başlıdır. Fikirlerini değiştirmek ya da onları bir şeyden vazgeçirmek zordur. Genellikle doğa ile iç içe olmayı severler ve kedi gibi evcil hayvanlara karşı zaafları olabilir.

 • Boğa kadınlarını tanımlarken aşk için yaratılmış demek yanlış olmaz. Aşık olduklarında tüm isteklerini bir kenara bırakıp hayatlarını değiştirilebilen boğa kadınları sevgilerinde çok tutkuludur. Ne istediklerini çok iyi bilirler ve karşılarındaki kişiye çok aşık olsalar da mantıklarını devre dışı bırakmadan sorumluluk bilinci ile hareket ederler.

Hayatta istediklerini elde etme konusunda başarılı olan boğa kadınları istedikleri erkeği elde etme konusunda da başarılıdır. Aşık olduklarında ilişkilerinin devam etmesi için her türlü fedakârlığı yapabilen boğa kadınları çok sadıktır ve evcil bir mizaca sahiptir. Partnerinden de bunları bekleyen boğa burcu kadınını etkilemenin yolları arasında sadık olmak ve ilgi göstermek yer almaktadır.

1- Boğa Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları, Boğa Burcu Kadını Genel Özelikleri

Venüs gezegeni etkisinde olan boğa kadınları göz zevkine çok önem veren, kararlı, dik başlı, mantıklı, sorumluluk sahibi ve yemeğe düşkün kişiler olarak bilinir. Hayatta dik bir duruşu olan ve duygularının mantığının önüne geçmemesi için çabalayan boğa kadınları monotonluktan ve düzenli hayattan hoşlanır.

Kendini güvende hissetmek isteyen boğa kadını değişimlerden çekinir ve bu gibi durumlarda tedirgin hisseder. İstedikleri şeyler için oldukça hırslı olabilen boğalar aynı zamanda çalışkandır. Aile yaşantısına ve arkadaşlık ilişkilerine çok önem verirler. Sevdikleri kişilerle çok büyük sorunlar yaşamadıkça onlara yürekten bağlı kalmaya devam ederler. Boğa burcu kadınını etkilemenin yolları konusunda aile hayatına önem vermek ve sadık biri olmak bulunmaktadır.

2- Boğa Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları, Boğa Burcu Kadını Zaafları

Boğa kadınları ilk tanışıldığında temkinli ve soğuk görünebilmektedir ancak zamanla ne kadar sevecen ve hassas kişiler oldukları anlaşılabilir. İnsanları zamanla sahiplenip hayatlarına almaya başlayan boğaları tanımak için biraz sabretmek gerekir. Aceleden hoşlanmayan boğa kadınları ilişkilerinde de arkadaşlıklarında da temkinli ve emin adımlarla ilerlemek ister.

 • Boğa burcu kadınını etkilemenin yolları noktasında çok baskı kurmamak ve ona zaman tanımak bulunmaktadır. Dışarıdan bakıldığında duygularını çok belli etmeyen ve çoğu şeyi içinde yaşayan boğalar eğer bir kişi ile görüşüyorsa ve kişisel zamanını paylaşıyorsa bu ondan hoşlandığı anlamına gelir. Başlarda utangaç ve çekingen olsalar da zaman geçtikçe hoşlandıklarını belli etmekten çekinmezler.

Oldukça lüks zevkleri olabilen ve estetiğe çok önem veren boğa kadınları için ilk buluşmalarda gidilen yerler, yapılan etkinlikler ve dış görünüş önemlidir. Çok lüks olmasa da şık ve temiz yerlere gitmek, özel olduğunun hissettirilmesi ve göz zevkine hitap eden şeyler yapmak boğa burcu kadınını etkilemenin yolları arasındadır.

Yemeğe ve yeni lezzetlere de düşkün olan boğa kadınlarını lezzetli ve farklı yemekler pişirerek de cezbedebilmek olasıdır. Ayrıca müzik, spor ya da farklı hobiler hakkında konuşarak ve onların bu konularda ufkunu genişleterek boğa kadınlarını kısa sürede etki altına almak mümkündür.

İlginizi Çekecek: Boğa Burcu Kadını Nasıl Tavlanır, Uzmanlardan 7 Harika Tavsiye, Şaşıracaksınız!

3- Boğa Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları Nelerdir, Nelerden Hoşlanır?

Boğa burcu kadınları genelde bakımlı, fiziksel olarak etkileyici kişilerdir. Karşılarındaki kişiden de bakımlı olmasını ve girdikleri ortamda dikkat çekmesini beklerler. Güçlü ve kariyer sahibi erkekler her zaman boğa kadınları için ön plandadır. Maddi şeylere ve güce önem veren boğa kadını için sorumluluk sahibi olan hayatta başarılı erkekler ideal eş adaylarıdır.

Boğa burcu kadınını etkilemenin yolları sayılabilecek bir diğer nokta ise iltifattır. İlgi gösterisi ve iltifattan çok hoşlanan boğa kadınları belli etmeseler de bu durumdan oldukça etkilenir. Onları övmek ve iyi olduklarını bildikleri konularda destek olmak da kalplerini kazanmak için etkilidir.

4- Boğa Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları, Boğa Burcu Kadınları İçin İdeal Erkek Özellikleri

Boğa kadınları evcimen ve sadık kişilerdir. Arkadaşlık ilişkilerinde de aşk ilişkilerinde de son derece sadık olan boğa kadınları kendileri gibi sadık ve güvenilir bir eş aramaktadır. İhaneti asla affetmeyen boğa kadınları ihanetin şüphesine bile kapılmamalıdır.

Kolay kolay sinirlenmeyen boğa kadınları sinirlendiğinde onları sıkmayacak ve alttan alacak kişilerle daha iyi anlaşır. Boğa kadınlarının en büyük özelliklerinden ve zaaflarından biri olan yemek düşkünlüğü de boğa burcu kadınını etkilemenin yolları içinde yer alır. Lezzetli yemeklere hayır diyemeyen boğaların kalbine giden yol midesinden geçmektedir.

5- Boğa Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları ve Kaçınılması Gereken Davranışlar

Toprak grubunda yer alan ve en inatçı burçlardan biri olan boğa kadınlarını uzaklaştırmamak ve sinirlendirmemek için bazı davranışlara dikkat etmek gerekebilir. Boğa burcu kadınını etkilemenin yolları ve kaçınılması gereken davranışlar:

 • Aldatmaktan kaçınılmalıdır.
 • Daima bakımlı ve kendine özen gösteren bir erkek olunmalı, pasaklı olmamaya özen gösterilmelidir.
 • Cinselliğe önem veren boğa kadınının ilgisini canlı tutmak için temas kurmaya özen gösterilmelidir.
 • İyi bir iş ve gelire sahip olunmalıdır.
 • Sorumlulukların bilincinde olunmalı, boş işlerden ve sorumsuzluktan kaçınılmalıdır.
 • Huzursuzluk çıkarılmamalı, oldukça inatçı olabilen boğa kadınlarının üzerine çok gidilmemelidir.
 • İlişkilerde net ve ciddi olunmalı, ciddiyetsiz ve belirsiz ilişkilerden kaçınılmalıdır.
 • Yerinde kıskançlık yapılmalı ancak üzerinde baskı hissettirilmemelidir.

6- Boğa Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları, Hoşlandıkları ve Hoşlanmadıkları Şeyler

Burçlar arasında Venüs gezegeninden etkilendiği için estetiğe ve güzelliğe en çok önem verenlerden biri boğa burcudur. Mantıklı ve ciddi görünümüne karşın romantiklikten ve sevecenlikten çok hoşlanan boğa kadınlarının dikkatini çekmek için şık bir görünüm ve romantik sürprizler yapılabilir.

 • Ayrıca hediyelerden de hoşlanan boğa kadınları abartıdan ve rüküşlükten hiç hoşlanmaz. Güzel kokulara karşı zaafı olan boğa burcu kadınını etkilemenin yolları içinde temiz ve orijinal kokular kullanmak yer almaktadır. Görünüme de çok önem veren boğa kadınını etkilemek için kaliteli ve temiz, yerinde giyinmek etkili olacaktır.

Monotonluk ve rutinden hoşlanan ve şikayet etmeyen boğa kadınlarına ilgiyi açık açık göstermek olumlu etki yaratmaktadır. Karmaşık aşk oyunları ya da taktiklerden anlamayan boğa kadınları direkt olarak ilgi görmek, sevildiğini bilmek ve ilişkide açık olmayı tercih eder. Kıskandırma oyunları ve naz yapma gibi kurnazlıklardan anlamayan boğa kadınının bu tür durumlarda kafaları karışacak ve ilişkiden korkup uzaklaşacaktır.

Gizemli ve derin düşüncelere sahip olmayan boğa kadınları son derece nettir ve karşılarındaki kişilerden de aynı şekilde olmasını bekler. Boğa burcu kadınını etkilemenin yolları nelerdir? Stabil ve yolunda giden bir ilişki ya da flört dönemi boğa kadınını tatmin edip kendini güvende hissettirir. Güvende hissettiği bir ilişkide sonuna kadar çabalayabilen boğa kadını bu düzenin bozulmaması için birçok fedakarlıkta bulunup elinden geleni yapabilir.

Boğa Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları Nedir Diyorsanız Mutlaka Okuyun:

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

Şu yazımızı da inceleyin: Boğa Burcu Kadını Nasıl Elde Edilir Diyorsanız Siz de Şok Olacaksınız, Okuyun!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir