Boğa Burcu Kadını Nasıl Tavlanır, Uzmanlardan 7 Harika Tavsiye, Şaşıracaksınız!

Boğa Burcu Kadını Nasıl Tavlanır Diyenler için Muhteşem Yöntemler ve Gizli İpuçları!

Genel özellikleri itibariyle sabırlı, inatçı, azimli olarak tanımlamak mümkün boğa burcu kadınlarını. Toprak grubu burçlarından olan boğa kadınları aynı zamanda maddeci, sabit olup risk almaktan hoşlanmazlar.

 • Hayatının hangi alanında olursa olsun kendisini zora sokacak şeyden kaçarlar. Kolay ve ulaşılabilir olanı seçerler. Bu aşk ilişkilerinde de böyledir. Boğa burcu kadını nasıl tavlanır merak ediyorsanız onun kolay ulaşılabilen ve herkes tarafından elde edilen bir erkekten hoşlanmayacağını bilmelisiniz. Bu nedenle onun gözünde basit görünmeyin, belli bir imaja sahip olun.

Boğa kadınların popüler erkeklerden pek hoşlanmaz. Doğal ve mantıklı hareket eden erkekler tam ona göredir. Tabii bir de olmazsa olması güven duygusunu alabilmesidir o kişiden. Eğer yalanını yakaladı ya da belirsizlik sezdiyse uzak duracaktır bu erkekten.

1- Boğa Burcu Kadını Nasıl Tavlanır, Ne Yapılmalı?

İnsanlara emir vermekten yönetmekten hoşlanırlar. Boğa kadınlarının doğal ortamlar ilgisini çeker. Sürekli seyahat edebilir, merak ettiği şehir ve ülkeler için zaman ayırabilir. Boğa burcu kadını nasıl tavlanır?

 • Planlarını ve hayatını kolaylaştıracak bir erkekle anlaşması daha kolay olabilir. İstediği her an yanına gelebilecek bir erkeği yanında kendini değerli hisseder. Şımarık bir kadın olmasa da bazen mantık dışı hareketleri ile de dikkat çekebilir. Eğlenmesini en iyi bilen burçlardan biridir.

Bir boğa burcu kadını nasıl tavlanır? Nasıl sözlerden etkilenir? Aldığı karardan kolay kolay geri dönmeyen boğa kadınına onun isteklerini ve söylemlerini önemsediğinizi belli edecek sözler söyleyebilirsiniz.

Karşısına bu sözlerle çıkarak onu etki altına almanız mümkün. Fakat boğa kadınına yaklaşacaksanız kendinizden emin olun. Yarı yolda bırakılmaktan hiç hoşlanmayan ve olumsuz durumları zor atlatan bir burçtur boğa.

2- Boğa Burcu Kadını Nasıl Tavlanır?  Nasıl Erkeklerden Hoşlanırlar?

Boğa kadınının hoşlanacağı erkek mutlaka bakımlı olmalıdır. Dış görünümüne özen gösteren, güzel kokan erkeklerden etkilenebilirler. Hijyene çok dikkat eden boğa burcu kadını nasıl tavlanır? Temiz olun! Güzel kokular sürerek karşısına çıkın böylece o da sizin yanınızda olmaktan mutluluk duyacaktır.

 • Asla çirkin ve eski kıyafetlerle karşısına çıkmayın. Zaten bu durumda boğa kadınının yanına yakışmazsınız. O her zaman güzel ve cool görünür. Üstelik bunun için cilt bakımları dışında herhangi bir güzellik çabası içine girmez.

Kendine güveni bile bu kadına güzellik katar. Aynı onu gibi olmalısınız. Abartıya kaçmadan tarzınızı yansıtabilirsiniz. Böylece boğa kadınının gözüne hoş görünecek ve sizinle sohbete katılabilecektir.

 • Boğa kadınları nasıl erkeklerden hoşlanır merak konusu. Kolay kolay elde edilmiyor bu burç kadınları.  Sürekli çaba ve zahmet istiyor. Her ne kadar ikizler burcu için dengesiz denilse de boğaların da bu burçtan pek farkı yoktur.

İç çatışmalarının bir sonucu olarak zaman zaman farklı davranabilirler. Boğa kadınları olmaz derse gerçekten o iş olmazdır. Fakat bu kadınların bazı anlarda ikilemde kaldığını görebilirsiniz. Yavaş düşünürler bu nedenle karar vermeleri de uzun sürebilir.

İlginizi Çekecek: Boğa Burcu Kadını Nasıl Elde Edilir Diyorsanız Siz de Şok Olacaksınız, Okuyun!

3- Boğa Burcu Kadını Nasıl Tavlanır, Zor Kadınlar mıdır?

Boğa kadınlarının kolay olmadıklarını söylemiştik. Peki, bu durumda boğa kadını nasıl tavlanır?

 • Laubali davranmayın. Hesaplı bir erkek olarak görünün. Paraya önem verdiğinden çarçur eden erkeklerden hoşlanmaz.
 • İkiyüzlülükten hoşlanmazlar. Dürüst olun, nasılsanız öyle davranın.
 • Disiplinli ve düzenlidirler. Dağınıklıktan ve plansızlıktan hoşlanmazlar. Hayatının her aşamasını planlayan bu kadın için sizin de onun planlarına ayak uydurmanız gereklidir.
 • Boğa kadınını istediğiniz kadar gerçekçilikten sapmayacak şekilde övebilirsiniz. Takdir edilmekten ve beğenilmekten fazlaca hoşlanırlar.
 • Boğa burcu kadını nasıl tavlanır merak edenlerdenseniz dış görünümün onun ilk dikkat ettiği kriter olduğunu unutmamalısınız. Pahalı ve marka kıyafetler giydiyseniz ve boğa kadınının görüş alanında iseniz sizden etkilenmesi olasıdır.

4- Boğa Burcu Kadını Nasıl Tavlanır? Nasıl Âşık Olur?

Boğa burcu kadınları uzun sürede bağlansa da sadık oluşları ile bilinirler. Bir kere aklına yattıysanız sizi asla bırakmazlar. Boğa burcu kadını nasıl tavlanır? E tabii siz de en az onun kadar sadık olduğunuzu belli ederek onu elde edebilirsiniz. Gözü dışarıda olan kadınlar olmadıklarından sahip oldukları ile yetinmesini bilirler.

 • Siz de ona güven verecek davranışlarda bulunurlar. Peki, boğa burcu kadınının sizden etkilendiğini nasıl mı anlayacaksınız? Duygularını kamufle etmeyi çok iyi başaran boğa burçları aslında böyle bir amaç gütmezler. Her ne kadar duygularını belli etmeye çalışsa da sözlerinden bu anlaşılmaz. Bu durumda hoşlanan erkek kendisinden hoşlanmadığı düşüncesine kapılabilir.

Şunu unutmamalı: Boğa kadını hoşlanmıyor ya da etkilenmiyorsa bir saniye yanında tutmaz o erkeği. Elektik almadığı bir erkekseniz ve bunu açıkça belli ettiyse şansınız yok denecek kadar az olur. Ama en ufak bir işaret yakaladıysanız da boğa kadınının sizden hoşlandığının belirtisi olabilir bu.

 • Netlikten hoşlanan boğa burcu kadını nasıl tavlanır? Boğa kadınları için duygularınızı, düşüncelerinizi direkt belli etmeniz gerekiyor çünkü onlar görünenin altında anlam aramaya çalışmazlar. Daha çok göründüğü haliyle kabul ederler.

Bu burç kadınları akıllı olup hoşlandığı erkeği tanımayı bile planlı şekilde yaparlar. Onların soracağı sorular planlarının bir parçasıdır. Bunu eğlenceli ya da itici bulabilirsiniz ama onların tanıma şekli bu; soru sorarak. Boğa kadınından hoşlanıyor ve birliktelik düşünüyorsanız sorularına vereceğiniz yanıtlarda mümkün olduğu kadar dürüst olmalısınız.

5- Boğa Burcu Kadını Nasıl Tavlanır? Boğa Kadınlarının Farklı Özellikleri?

Boğa kadınları genellikle planlı, disiplinli ve sadık bir kadın olarak bilinirler. Bu burç kadınlarının bilinmeyen özellikleri arasında bazen patavatsız oluşları vardır. Hiçbir kötü niyet düşünmemeleri ve açık sözlü olmaları bazen onları zora sokabiliyor. Düşündüklerini direkt dile getiren boğa kadını farkında olmadan patavatsız olabilir.  Bu durumlarda onu eleştirmeden mazur görmek boğa burcu kadını nasıl tavlanır merak edenler için önemli.

 • Toprak grubu burçlarından oluşu çok sabırlı olmasına etki etmiştir. O kadar sabırlıdır ki seviyorsa son haddeye gelene dek sesini çıkarmazlar. Konuşmayı pek sevmezler ama iyi bir dinleyicidirler. Boğa kadınları sürekli konuşarak erkeğini sıkan tiplerden değildir. Konuşursa mantıklı konuşur. Eğer ona övgüler yağdırırsanız neşeli tavırları ile mutluluğunu belli edecektir.

Boğa kadınları paraya olan düşkünlükleri ile bilinirler. Modayı yakından takip eden boğa kadınları için güzel giyinmek olmazsa olmazları arasındadır. Her zaman her ortamda temiz ve bakımlı oluşları ile dikkatleri çekerler. Doğal halleriyle bile bakımlı görünen kişilerdir. Boğa burcu kadını nasıl tavlanır diye merak içindeyseniz hoş kokular ile onu cezbedebileceğinizi aklınızda bulundurun.

6- Boğa Burcu Kadını Nasıl Tavlanır? Fiziksel Özellikler Nasıl Olmalı?

Boğa burcu kadınları yemeğe düşkünlükleri ile bilinirler. Her ne kadar hoş bir fiziğe sahip olsalar da ileriki yaşlarda kilo almaya meyilli kadınlardır. Orta boylu ve bakımlı saçlara sahip, dik duruşlu kadınlardır. Peki, hangi fiziksel özellikler ile boğa burcu kadını nasıl tavlanır?

Boğa kadınının dikkatini çekecek erkek uzun boylu olmalıdır. Kendisiyle arasında boy konusunda aşırıya kaçmadan fark olan erkeklerden hoşlanırlar. Özgüveni yüksek olan bir erkekle beraber vakit geçirmekten hoşlanırlar. Dik duruşlu, albenisi olan erkekleri çekici bulur. Dış görünüm bu burç kadınlarının fazlaca önem verdiği bir kriterdir. Boğa kadını ile birliktelik düşünüyorsanız sizi mutlaka yanına yakıştırması gerekli.

7- Boğa Burcu Kadını Nasıl Tavlanır Diyenler için Müthiş Bir Şaheser, Şaşıracaksınız!

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

Şu yazımızı da okumalısınız: Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır, 7 Tüyo ile Harika Bilgiler!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir