Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır, 7 Tüyo ile Harika Bilgiler!

7 Maddede Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır, İlginç Bilgiler Öğreneceksiniz

Burçlar insanların karakterleri ile ilgili önemli ipuçları verdikleri için pek çok kişi tarafından ilgi ile takip edilmektedir. Her kesimden yüz binlerce insanın merakla izlediği belki başka bir alan yoktur. Astroloji insanların pek çok özelliğini bilmesinin yanı sıra nasıl bir işte mutlu olacağı, hangi özelliklere sahip erkek ya da kadınlardan hoşlanacağı, cinsel yaşamı gibi pek çok konuda iddialarda bulunmaktadır.

 • Bu iddialar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler gazetelerin astroloji sayfalarından ya da internet üzerindeki ilgili sitelerden burçlarla ilgili yorumları takip etmektedir. Boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusunu soran hanımlarda bu bilgilere bizim yazımız sayesinde öğrenecekler.

Astrolojide toplam 12 tane güneş burcu vardır ve bu burçlar kendi aralarında 4 gruba ayrılırlar. Her grupta 3 tane burç bulunur. Burçlar sınıflandırılırken dünyamızda bulunan 4 ana elementten yararlanılmıştır. Bu ana elementler su, toprak, hava ve sudur.

Bugünkü konumuz olan boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır konusundaki boğa burcu toprak elementi grubunda yer almaktadır. Bu gurupta bulunan diğer burçlar ise oğlak ve başak burçlarıdır. Burçların hangi elemen grubuna dahi olduğunu bilmek önemlidir. Çünkü bu elementler burçlara genel özelliklerini vermiştir. İşte bu nedenle hangi burç hangi element grubuna dâhildir bilmekte yarar vardır.

1- Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır ve Onların Genel Özellikleri Nelerdir?

Boğa burcu erkeği nasıl etkilenir ve boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır gibi soruların cevaplarını merak eden hanımlar bu erkeklerin genel özelliklerini bilmesinde kesinlikle fayda vardır. Boğa erkeklerinin genel özellikleri şöyledir:

 • Boğa erkeklerinin en belirgin özellikleri inatçı bir yapıya sahip olmalarıdır
 • Fikirlerini değiştirmek oldukça zordur
 • Bu erkeklere asla zorla bir iş yaptıramazsınız
 • Son derece sessiz ve sakin bir yapıları vardır
 • İç dünyalarında ise yerinde duramaz ve kıpır kıpırdırlar
 • Bilgili, azimli ve çalışkan yanları ile dikkat çekerler
 • Onları hedefinden döndürmek çok zordur, asla pes etmeyen insanlardandır
 • Daima sabırlıdırlar, acele etmezler
 • İnsancıl yanları gelişmiştir
 • Arkadaşlarına çok değer verirler
 • En sağlam arkadaşlıklar boğa burcu erkekleri ile kurulur
 • Çevresindeki insanlar onlara büyük güven duyarlar ve bu güvenleri asla boşa çıkmaz
 • Bu erkeklerin kendilerine özgü bir ağırlıkları vardır ve her yerde bu farkını ortaya koyar
 • Lüks, rahat ve konforlu bir yaşam sürmek isterler
 • Paranın önemini bilirler ve savurganlık yapmazlar
 • İnsanlara saygı duyar ve kendisine de saygı duyulmasını bekler
 • Aileleri onlar için çok değerlidir

Boğa erkeklerinin genel özellikleri böyledir. Boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır diye merak eden hanımlar onların bu özelliklerini bilerek hareket etmelerinde fayda vardır. Aksi takdirde boğa erkeğinin kalbini çalmakta zorlanabilirsiniz.

2- Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır ve Olumlu Özellikleri Nelerdir? 🙂

Boğa erkeğinin en dikkat çeken olumlu özellikleri güvenilir ve zorluklara karşı dayanıklı olması gelmektedir. Zorluklara karşı büyük bir direnç gösterebilen bu erkekler de pes etme diye bir kavram yoktur. Sabretmeyi bilen boğa erkekleri kesinlikle aceleci tavırlar sergilemez.

Genelde mantıklı kararlar alırlar. Sert ve maço tavırlar boğa erkeklerinde gözlemlenmez. Girdikleri ortamlarda uyum sorunu yaşamazlar. Bu erkeklerin bir diğer olumlu özelliği de âşık oldukları kadına son derece bağlı ve sadık olurlar. Eğer boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusu kafanızı meşgul ediyorsa onların bu yönlerini bilmeniz iyi olacaktır.

İlginizi Çekecek: Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadın İster, Bu Bilgiler Sizi Şoke Edecek!

3- Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır ve Olumsuz Tarafları 🙁

Boğa erkeğini nasıl tavlarım ve boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır konularında bu erkeklerin olumsuz yanlarını da mutlaka bilmelisiniz. İleride nasıl bir erkekle beraber olacağınızla en azından bir fikir sahibi olursunuz. Boğa erkeklerin en belirgin olumuz tarafı inatçı olmalarıdır. Bir keçi kadar inatçıdırlar.

Ayrıca eşlerini ya da sevgililerini aşırı şekilde kıskanırlar. Zaman zaman can sıkıcı ve tembel olabilirler. Keyiflerine son derece düşkündürler. Sabit fikirli olan boğa erkeklerinin görüşleri kolay kolay değişmez.  Keyiflerine son derece düşkün olan boğa erkeklerin bu tavırları bazen sorun çıkartabilir.

4- Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır ve Aşk Hayatları

Boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır diye merak ediyorsanız herhalde onların nasıl bir aşk hayatları olduklarına dair de bir fikriniz olmalı. Boğa burcu erkeği aşık olduğu kadına duygusal anlamda çok büyük bir değer verir. İlişkilerinde son derece sadık ve bağlı olurlar. Partnerini aldatmaya kalkmaz ve yalan söylemez. Eğer bir erkeğe güvenmek istiyorsanız bu boğa erkeğidir.

Ayrıca boğa erkekleri uzun süreden beri tanıdığı kadınlarla birlikte olurlar. Kısa zaman geçirdiği bir kadınla birlikte olmayı düşünmez. Eğer onu elde etmek istiyorsanız epey bir birlikte zaman geçirmeniz gerekecektir. Karşılıklı saygıya önem verir. İlişkilerinde son derece kıskançtırlar.

5- Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır ve Yapmaktan Hoşlandığı Aktiviteler

Boğa erkekleri müzikle her zaman içli dışlıdırlar. Çoğu boğa erkeği bir müzik aleti çalmak ister. Sevdikleri şarkıcıların konserine gitmek isterler. Resim sanatını da ayrı bir ilgileri vardır. Huzurlu, sessiz ve sakin ortamlarda bulunmaktan keyif alırlar. Çok gürültülü mekânlar onlara göre değildir. Sessiz, tenha ve manzarası güzel olan yerlerde saatlerce vakit geçirebilirler.

 • Bu özelliği bazı kadınlara sıkıcı gelebilir. Tuttukları takımın maçlarını evlerinde izlemekten mutlu olurlar. Ayrıca bilgisayar oyunlarına da biraz düşkün olabilirler. Hangi aktivitelerden hoşlandığını bilen ve boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır diye merak içerisinde olan hanımlar onlarla bu etkinlikleri birlikte yapabilirler.

6- Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır Konusunda Hediyelerin Önemi

Boğa erkeğini elde etmek isteyen ve boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusunu soran hanımlar onların hangi hediyelerden hoşlandığını bilmeniz oldukça önemlidir. Hediye almak boğa erkeklerin hoşuna gider. Onlar genelde evlerinde vakit geçirdiği için evde kullanabileceği hediyeler alabilirsiniz.

Televizyon izlemekten ve bilgisayar oyunları oynamaktan hoşlandıkları için bir tane televizyon koltuğu hediye etmenizden son derece memnun olacaklardır. Bildiğiniz üzere boğa erkekleri yemek yemekten büyük bir haz duyarlar. Yeni keşfettiğiniz bir restoranda romantik bir akşam yemeğine çıkarabilirsiniz. Ayrıca sevdiği şarkıcının konserine bilet alarak güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

7- Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır Söylüyoruz

Boğa erkeklerinin genel özelliklerini, olumlu ve olumsuz yanlarını, aşk hayatı ile ilgili bilgileri öğrendiğinize göre gelelim esas konumuz olan boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır:

 • Sıkıntı ve sorun çıkarmayan
 • Ona huzuru veren
 • Güçlü ve cesur
 • Romantik ve duygusal
 • Ona saygılı ve ilgili davranan
 • Boğa erkeğinin kendisine verdiği değerin farkında olan
 • Zeki ve mantıklı hareketleri olan
 • Cinsellikte sınırları zorlayabilecek
 • Zorluklar karşısında teslim olmayan, direngen tavırları olan
 • Dış görünüşüne önem veren ve bakımlı olan
 • Erkeğine sadık olan ve asla yalan söylemeyen dürüst kadınlardan hoşlanır.

Boğa erkeklerini elde etmek istiyorsanız bu özelliklerden birkaçını taşımanız gerekmektedir.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır Diyenler Erkeklerin Gözdesi Olmak İster mi? 😉

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu değerli esere şuradan ulaşmanız mümkün. (Tıklayıp indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

 

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

Şu yazımızı da okuyun: Burç Uyumu Konusunda En Detaylı ve Kesin Açıklamalar, Tablolar Eşliğinde

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir