Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadın İster, Bu Bilgiler Sizi Şoke Edecek!

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadın İster Diyenlere Olağanüstü Tüyolar!

Gerçek aşkı arayan boğa burcu erkeği bir gün mutlaka buna sahip olacağına inanır. Bu bakış açısını taşıyan boğa erkeği ilişki kurma noktasında aceleci davranmaz. Yüksek özgüveni ile romantik oluşu ilişkilerinin pozitif ilerlemesini sağlar. Partnerine karşı mutlu edici hamleler yapmaktan çekinmeyen boğa erkeği sürprizleri ile şaşırtıcı olabilir.

Oldukça kıskanç olan burç erkeği kadınını sıkmasa da kimseyle de paylaşmak istemez. Gerçek aşkı bulan boğa erkeği bütün benliği ile alev alev yanar. Fiziksel istekleri ve beklentileri oldukça gelişmiş boğa burcu erkeği son derece çekici özellikleri ile karşısındaki kişiyi mest eder. Yemeğe ve cinselliğe ayrı bir düşkünlüğü vardır. Bu özelliklere sahip bir boğa burcu erkeği nasıl kadın ister hususunda belirtilecek birtakım kriterler bunulur. Bu kriterler:

 • Huzur veren ve sakin,
 • Uyumlu ve söz dinleyen,
 • Duyguları ile hareket eden,
 • Destekçi ve kararları onaylayan,
 • Değer veren,
 • Zeki,
 • Duyarlı,
 • Sevecen kadınlar boğa burcu erkeğini etkiler.

1- Boğa burcu erkeği nasıl kadın ister, nasıl kadınlardan hoşlanır?

Boğa burcu erkeği özellikleri bakımından diğer burçlara bakıldığında yemek yeme konusunda hassasiyete sahiptir. Bu nedenle boğa burcu erkeği nasıl kadın ister sorusuna temelde verilebilecek ilk cevap kadının güzel yeme yapmayı bilmesi ve buna istekli olmasıdır diyebiliriz.

 • Oldukça iştahlı olan burç erkeği zarif sofraları sever ve yemek kültürü gelişmiş kadınlardan hoşlanır. Boğa burcu erkeğini elde etmek isteyen bir kadın mutlak suretle iyi yemek yapmayı bilmelidir. Bu şekilde bu erkeği fethetmek mümkün olur. Yan sıra boğa burcu erkeği nasıl kadın ister hususunda bir diğer önemli detay ise bakımlı ve zarif bayanlardır demek yanlış olmaz.

Modayı yakından takip eden, terbiyeli, görgülü, ahlaklı, iletişimi güçlü, sevilen, zarif ve hanımefendi kadınlar boğa burcu erkeği için ilgi çekicidir. Güçlü karakterli kadınlardan hoşlanan boğa erkeği sosyal aktivitelerle ilgilenmeyi çok sever. Aynı şekilde ilgilendiği kadının da bu yönünün gelişmiş olmasını bekler.

2- Boğa burcu erkeği nasıl kadın ister, beklentilerine uygun kadın nasıl olmalıdır?

Sosyal ortamlarda arka planda duran boğa burcu erkeği kendini ifade edemeyen kadınlardan hoşlanmaz. Silik tip olarak adlandırılan kadınlar ona hitap etmez. Güçlü ve canlı kadınlar ilgisini çeker. Yanı sıra dominant olan kadınlar ona göre değildir.

Ölçülü ve makul kadınlardan hoşlanan boğa burcu erkeği nasıl kadın ister konusunda net söylenecek tek şey; ayakları üzerine basan kadınlar denebilir. Kadının güçlü ve sağlam basması onun hoşuna gitse bile kadınını yönetmek de ister. Kendisine danışan, fikir soran kadından son derece hoşlanır. Ancak ona muhtaç olan kadınlardan hoşlanmaz ve oradan uzaklaşır.

3- Boğa burcu erkeği nasıl kadın ister, hangi burç kadınları ile anlaşır?

Venüs gezegeninin yönettiği boğa burcu erkeği genel olarak terazi, yengeç ve balık burcu kadınları ile rahatlıkla anlaşabilir. Bu burç gruplarının kendisini çok iyi anladıklarını düşünür. Zeki ve naif kadınlardan hoşlanan boğa burcu erkeği konuşması düzgün ve diksiyonu iyi olan kadınları tercih eder.

Balık burcu kadını kendisi ifade edebilen ve düzgün konuşabilen burç grubunda yer alır. Yengeç kadını ise coşkulu ve eğlenceli yapısı ile tam olarak boğa burcu erkeğine hitap eder. Duygusal ve kırılgan olan boğa erkeği kendisi gibi olan yengeç kadınını hemen hisseder.

 • Bütün burç kadınları ile kolaylıkla anlaşabilen boğa burcu erkeği nasıl kadın ister değil de nasıl kadın istemez diye sorulduğunda; oğlak, aslan ve yay burçları ile anlaşamadığını söylemek yanlış olmaz. Bu durumu açıklamak gerektiğinde ise oğlak burcunun girişken ve gösterişli olduğunu söylemek mümkündür.

Kadının çok gösterişli olması boğa burcu erkeğine itici bir özellik gibi gelir. Coşkulu olan yay burcu da boğa burcu erkeğine çok hitap etmez. İhtişamlı olan aslan burcu kadını da baskın karakterli olması nedeni ile boğa burcu erkeğine hitap etmez. Özetle boğa burcu erkeği; akrep, terazi, balık ve yengeç burcu erkekleri ile uzun vadeli ilişkiler yaşar.

İlginizi Çekecek: Burç Uyumu Konusunda En Detaylı ve Kesin Açıklamalar, Tablolar Eşliğinde

4- Boğa burcu erkeğini etkilemek için neler yapılabilir, boğa burcu erkeği nasıl kadın ister?

Boğa burcu erkeği nasıl etkilenir ve boğa burcu erkeği nasıl kadın ister sorusunda verilecek birçok cevap vardır. Burç erkeğini etkilemek için oldukça güzel giyinmek gerekir. Burç erkeği modern giyinen kadını, güzel yemek yapan kadını çok sever. Naif ve zarif konuşmalardan çok hoşlanır.

 • Boğa burcu erkeğini güzel sohbetlerle ve entelektüel konuşmalarla etkilemek mümkündür. Başarılı olduklarını duymayı seven boğa burcu erkeği egosunun okşanmasından çok hoşlanır ve iltifattan çok hoşlanır. Sürekli olarak kendisinden bahsedilmesinden çok hoşlanır ve kendi kurduğu ilişkiyi genel olarak kendisi yönetmek ister.

Ailesine düşkün boğalar ailesini eleştiren kişilerden hoşlanmaz. Annesine düşkün boğalar kinci olmasa da yapılan hiçbir şeyi unutmaz ve şefkat doludurlar. Duygusal yapılı burç erkeği ısrarcı ve inatçı insanlardan hoşlanmaz. Merhametli olduğu için aynı özellikte kadınlardan etkilenir. Mutsuz olan boğa burcu erkeği bunu hayatının tüm noktalarında hissettirebilir.

5- Boğa burcu erkeği nasıl kadın ister, cinsel hayata bakış açısı nasıldır?

Boğa burcu erkeği cinsel ilişkilerine oldukça düşkündür. Genel olarak uzun vadeli ilişkileri tercih ederler. Sadık olan boğa burcu erkeği için cinsel birliktelikler önemlidir. Günlük yaşantısında yemek içmek kadar önemli olan cinsel hayatı ve diğer özel yaşamında hakimiyeti elinde tutmak ister.

 • Baskıdan hoşlanmayan boğa burcu erkeği nasıl kadın ister noktasında cinsel anlamda kendisini ifade edebilen, erkeğini mutlu eden erkeklerden etkilenir demek yanlış olmaz. Sürprizler, küçük oyunlar tam olarak boğa burcu erkeğine göredir.

Kendisine uygun kadını bulduğunda yakaladığı iletişimi tarif etmek, bağı ve enerjiyi yakalamak zor değildir. Coşkulu ve tutkulu burç erkeğinin cinsel yaşamında da aynı coşkuyu taşıdığı görülür.

6- Boğa erkeğinin hoşlandığı kadınlar nasıl olur, boğa burcu erkeği nasıl kadın ister?

Gerçekçi olmaları ile bilinen boğa burcu erkeklerinin ayakları yere oldukça sağlam basar. Faydacı ve realist yapıları onu gerçekçi kadınlara yöneltir. Doğa tutkunu boğa erkekleri başarılı olmaları ile bilinir. Konforlu ve güvende hissetmeyi isterler. Deli tarafları baskın olmasa da bu tür özellikleri de vardır.

 • Boğa burcu erkeği nasıl kadın ister? Nasıl kadınlardanetkilenir konusunda anaç kadınları tercih ettiği bilinir. Aile kurarak huzurlu yaşamı seçen boğa burcu erkeklerini etkilemek için rahat ve huzurlu ortam yaratılması gerekir. Aşık olan boğa erkeği spontane hareket etmeyi tercih eder. Olayların aceleye gelmeden kısa süre içerisinde gelişmesine izin vermez.

Kıskanç ve sahiplenici olma özelliği bazen sıkıcı olabilir. Ancak ilişkilerine sadık bir burçtur. İnatçı ve katı olmasının dışında zorlayıcı özelliği yoktur. Sakin bir burç olan boğa erkeği konforu çok sever ve her halükarda rahatını düşünür. Boğa burcu erkeği nasıl kadın ister? sorusuna özetle; doğal, zarif, rahat ve huzur veren kadın ister demek yanlış olmaz.

7- Boğa burcu erkekleri neleri sevmez, boğa burcu erkeği nasıl kadın ister?

Yemeyi içmeyi ve gezmeyi seven, konfor düşkünü boğa burcu erkekleri doğal olan her şeye ilgi duyar. Abartıdan hoşlanmaz, sahtekar, baskın, sert mizaçlı kişilerden asla haz etmez. Abartılı ve avam davranışlar çizgisi dışında yer alır.

Aşık olmayı seven burç uyumlu, yumuşak huylu olması ile bilinir. Kırılgan burç erkeği hayalleri kırıldığında gerçek bir boğaya dönüşür. Boğa burcu erkeği nasıl kadın ister? sorusunu nasıl kadın istemez şeklinde değiştirdiğimizde genel olarak belirtilen hususlar söz konusudur.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadın İster, Erkeklerin Gözdesi Olmaya Hazır mısın?

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu değerli esere şuradan ulaşmanız mümkün. (Tıklayıp indirin.)

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

 

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

Şu yazımızı da okumalısınız: Uzmanların Kaleminden Aşık Erkek Belirtileri Çok İlginç, Mutlaka Okumalısınız!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir