Aslan Burcu Kadını Nasıl Elde Edilir, Olağanüstü Tüyolar ve Harika Taktikler!

6 Maddede Aslan Burcu Kadını Nasıl Elde Edilir Sorusunun Cevapları

Aslan burcu kadınları özellikleri arasında en belirgin olan yüksek özgüvenleri ve gururlu oluşlarıdır. Çekici görünüme sahip olan aslan burcu kadınları esprilidir. Alaycı tavırlarıyla da tanınır. Kendi görüş ve düşüncelerini ifade etmek çok önemlidir. Kendini ifade edecek fırsatları kollar ve kaçırmaz. Değerlerine saygılı bir kadındır.

 • Hangi şartlar olursa olsun vazgeçmez kişiliğinden. Gururu ona birtakım sorunlar yaşatsa da kendi olmaktan vazgeçmez. Elde edilmesi kolay olmayan aslan burcu kadını nasıl elde edilir sorusuna çeşitli yanıtları vermek mümkün. Enerjili olun, sabırlı davranın ve mütevazı olun.

1- Aslan Burcu Kadını Nasıl Elde Edilir Onu Şımartın

Baskın karakterlidir aslan kadınları. İstediklerini elde etme uğruna çalışırlar. Azimli ve disiplinli olmalarına rağmen zaman zaman kendilerini salarlar. Bu zamanlarda kendilerini dağıtırlar. Ona ulaşmak çok zor olur. Toparlandıktan sonra ise daha kararlı ve güçlü bir kadın olarak karşınıza çıkar. İstekleri fazladır. Rahat bir yaşa sürmek onların en büyük hayallerinden biridir. Dostlarına ve aşk hayatına da oldukça önem verirler.

 • Sevdikleri için konforu sağlamak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışırlar. Disiplinli, kararlı ve empati yeteneği gelişmiş bir erkekseniz bu yönlerinizi ona göstererek aslan burcu kadınını elde edebilirsiniz. Aslan burç kadınları ilgiden hoşlanan ve her zaman karşı cinsten de yoğun ilgi bekleyen kadınlardır. İlginizle onu şımartabilirsiniz.

Onun isteklerini karşılayacağınızdan emin olmanız gerekir aslan burcu kadını nasıl elde edilir sorusuna yanıt arıyorsanız ona sadık olduğunu göstermek yöntemlerden bir tanesidir. Onu yok saymayarak, görüşlerini dikkate alarak ve sevginizi belli ederek etkileyebilirsiniz. Sürekli heyecanını koruyan bir kadın olması sizin de enerjinizi süt seviyelere çıkartacaktır. Bu burç kadınlarının kıymeti bilinmelidir.

2- Yüce Gönüllü Aslan Burcu Kadını Nasıl Elde Edilir

Yüce gönüllü aslan burcu kadını nasıl elde edilir cevapları arasında en az onun kadar affedici olmanız bulunur. Aslan kadınları hataları kabullenmesi zor olur. Fakat ona yeterli açıklamayı yaptığınız zaman sizi kıramaz ve affeder. Siz de aslan kadınının hatalarını görmezden gelmeyi tercih etmelisiniz.

 • Eleştirilmeyi sevmeyen aslan kadınları için affedici olmalısınız. Aslan kadınları daima enerjiktir. Tükenmek bilmeyen enerjileri ile geçirdikleri gün sonunda tahammül seviyeleri düşer. Bu durumda partneriyle ufak tartışmalar yaşayabilir. İşi dışında kalan zamanlarında ailesine zaman ayırmak ister. Bu kısa sürede sorun yaşamak istemezler.

Mutluluklarının uzun ömürlü sürmesini isterse de aslan kadınları için önemlidir etkileşim içinde olmak. Fakat sürekli diyalog halinde olursanız bu burç kadınları ile anlaşamayabilirsiniz. Kısa süreli tatsızlıklar yaşayabilir aslan kadınının triplerine maruz kalabilirsiniz. Hassas olduğu konularda en ufak tahammül göstermeyen aslan kadınları çabuk parlar ve işin sonunda aslan kadınının kükremesi ile karşılaşırsınız.

Aslan burcu kadını nasıl elde edilir merak ediliyorsa aslan kadınları sinirli olduğunda onunla laf dalaşına girmemek uygun bir yanıt olacaktır. Çünkü çok hazır cevaptır. Haklıysa tek kelime duymadan ortamı terk edebilir. Fakat bazen fazla tepki göstermesi onun da aklını kurcalar ama gururunu bir kenara bırakıp özür dileyemez. Böyle anlarda siz bir adım atarsanız size on adım geleceğini unutmamalısınız.

İlginizi Çekecek: Aslan Burcu Kadını Nasıl Aşık Edilir, 6 Harika Detayı Kaçırmayın!

3- Aslan Burcu Kadını Nasıl Elde Edilir Yolları

Aslan kadını göz kamaştırıcıdır. Girdiği ortamlarda dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Ama her dikkatini çektiği erkek ile ilgilenmez. Aslan burcu kadını nasıl elde edilir sorusuna verilebilecek bir yanıt olan ısrarcı olmamak bu burç kadınının kriterlerindendir. Her zaman ilgi ister ve etrafındakilerden de görmek ister.

 • Fakat çok ısrarcı bir kişilik aslan burcu kadınına göre değildir. Birkaç kere görüşme teklif ettiniz ve aslan kadını reddetti ise ona zaman tanıyın. Ona gerekli zamanı tanıma konusunda sabırlı davranırsanız aslan kadınını elde etme olasılığınızı yüksek olur.

Onun yanında kasıntı olmayın. Eğer siz rahat olursanız o da rahat olacak ve düşüncelerini kolayca ifade edecektir. İlginizi gösterirseniz size karşı rahat davranabilir. Peki, aslan burcu kadını nasıl ele edilir? Beklentileri olan bir kadındır. Devamlı olarak partnerinden harekete geçmesini bekler. Onun isteklerini karşılamaksa çok zor değildir.

Ufak sürprizlerle gönlünü hoş edebilirsiniz. Beklemediği ve zamansız gelen güzellikler onu her zaman mutlu etmiştir. Mucizelere inanırlar. İnançları da yüksektir. Kendi kendilerini motive etme konusunda çok iyidirler. Fakat zaman zaman da hoş sürprizlerle aslan kadınını etkilemeyi başarabilirsiniz.

4- Aslan Burcu Kadını Nasıl Elde Edilir Hediye Seçimi

Aslan kadınları kendileri için alınmış hediyelere çok önem verirler. Dağınık oluşları nedeniyle iyi bir şekilde muhafaza edemeseler bile onlar için anlamlı hediyeler daima kıymetlidir. Yeni tanıştığınız bir aslan burcu kadını nasıl elde edilir? Doğru hediye ile aslan kadınının gözünü boyamanız mümkün. Aslan burcu kadınına alınacak hediyeler:

 • Değerli taşlardan oluşan kolye takımı,
 • Hoş kokulu bir parfüm,
 • Kadeh seti,
 • İsimli hediyeler,
 • Mesleğini vurgulayan bir hediye olabilir.

Aslan kadını her şeyin en iyisine sahip olmak ister. Bu nedenle ne alıyorsa en kaliteli olanını almaya çalışır. Ona alınacak hediyelerinse özel olması önemli. Aslan burcu kadını nasıl elde edilir merak ediyorsanız şunu bilmelisiniz ki onu pahalı hediyelerle mutlu edebilirsiniz. Gece hayatı ve toplu sohbetlerden hoşlanan aslan burcu kadınına viski kadeh seti alarak da memnun edebilirsiniz.

5- Aslan Burcu Kadını Nasıl Elde Edilir Etkileme Yolları

Aslan kadınları duygularını açığa çıkarmak için karşı taraftan ilk adımı bekler. Uzun süre beklediği halde sizden bir adım göremedi ise uzun süredir sakladığı duygularını belli etmeye çalışabilir. Özgüvenlidirler.

 • Duygularının karşılıksız kalacağını pek düşünmezler. Cazibeleri ile etkilemeleri an meselesidir. Aslan burcu kadını nasıl elde edilir merak ediyorsanız açık sözlü olmanız gerektiğini bilmelisiniz. Siz duygularınızı dışa vurursanız âşık bir aslan kadını da sizden aşağı kalmayacaktır.

Aslan kadınının fazla sabırlı olduğu söylenemez. Duygularına karşılık bulamadığı zaman ısrarcı olmayacaktır. Bir daha dönmemek üzere kendisini geri çekebilir. Eğer aslan kadınından hoşlanıyor ve aslan kadını nasıl elde edilir yollarını arıyorsanız açık sözlü davranmalısınız.

Kendiniz gibi olun, rol yapmayın sizi itici bulur. Doğallık ve samimiyete çok önem verdiğinde de partnerinde de bu özellikleri arar. Aslana anlayışla yaklaştığınız, sevginiz ve samimiyetinizi koruduğunuz sürece uzun süreli birliktelik yaşayabilirsiniz.

6- Aslan Burcu Kadını Nasıl Elde Edilir Dikkat Edilmesi Gerekenler

Elde edilmesi zor olan kadınlardan biri olan aslan burcu kadınının gözüne girmek çok zordur. Peki, bir aslan burcu kadını nasıl elde edilir, aslan kadını nelerden hoşlanmaz? Aslan kadınının ilgi alanında girmek için laubali davranışlardan kaçınmalısınız. Aşırı samimi davranmayan ve asil insanlardan hoşlanırlar. Aslan kadını tercihleri arasında güçlü erkekler bulunur..

 • Eğer ki özgüven sahibi biri değilseniz aslan burcu kadını için kendinizi geliştirmelisiniz. Aslan kadınları zordur. Elde etmek ne kadar zorsa elde tutmak da zordur. Her daim yanında olduğunuzu bilmesi gereken bir kadındır aslan kadını.

İlginizi hissetmek ve vazgeçilmez olduğunu duymak ister. Bunu sık sık tekrarlamalısınız. Aslan kadınını etkilemek istiyorsanız ilk olarak dürüst olmalısınız. Yalanı hemen sezer ve ilişkiyi noktalayabilir. Ne kadar âşık olsa da daima aklını kullanmasını bilen kadınlardır.

Aslan Burcu Kadını Nasıl Elde Edilir Diyenlere Harikalar Yaratan Bir Kitap Önerisi

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Buraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Telefonun ekranını döndürüp yorumları daha net bir şekilde okuyabilirsiniz:

Gideceğiniz sayfada daha nice mucizevi yorum sizi bekliyor.

Şu yazımızı da okumalısınız: Burç Uyumu Konusunda En Detaylı ve Kesin Açıklamalar, Tablolar Eşliğinde

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir